Zahradní nábytek a další výrobky z naturálního dřeva


Jelikož rádi tvoříme a dnešní technologie umožňuje zhotovení projektu libovolného tvaru a složitosti, tak toho využíváme. Níže uvádíme naší nabídku dalších dřevěných výrobku.

   
 

Výrobky z naturálního dřeva

Naše produkty tvoříme ze dřeva, pečlivě ošetřeného vůči plísním a parazitům. Díky odolnosti materiálů, dovolujeme si tvrdit, že naše výrobky poslouží nejedné generaci. Stejně jako domy, altánky a sauny jako materiál preferujeme jedli a borovici.

Dětské hřiště

Kvalitní a funkční dětské hřiště z dřevěného masivu. Jednoduchá konstrukce a naše profesionality umožni maximálně rychlou realizaci libovolného hřiště.

Boudy pro psa

Dřevěná bouda pro psa je nejvhodnější volba bydlení pro vašeho miláčka. V psí boudě z dřevěného masivu je vždy teplo a útulně a to i v období zimy. Dřevo je dokonalá přírodní izolace tepla.

Přístřešek na dříví

Nechte si sestavit návěs na dříví libovolných rozměru a tvaru. Budete mít zajištěnou suchost vašeho topného dříví po celý rok. Postavíme nejen funkční ale i estetický pohlednou konstrukci přístřešku.

Přístřešek pro auto

Dopřejte si dokonalé místo na parkování vašeho vozu. Dřevěný přístřešek ochrání vaše auto před prudkým deštěm, krupobitím, čí před žhavícím sluncem.

Srubová dřevěná garáž

Dřevěná garáž z kulatiny zajistí vhodnou vlhkost a teplotu pro vaše auto. Taktéž srubová garáž ochrání vůz před vnějšími nepříznivými faktory.

Srubové hlídací budky

Hlídací budka z dřevěného masivu dokáže minimalizovat vaše náklady na vytápění místnosti. Zároveň náklady na realizaci tohoto projektu jsou minimální